Ez az álláslehetőség már nem él!
Ön valószínűleg egy korábban elmentett link, vagy egy nem frissített álláskereső oldal segítségével talált rá. Kérjük, csak akkor pályázza meg, ha a HILL honlapján felsorolt aktuális állásajánlatoknál is megtalálja ezt a pozíciót!

HILL International

Kontroller

Kaposvár

  • NEM SZERETNÉ, HA A NÉMET NYELVTUDÁSA MEGKOPNA?
  • A PÉNZÜGYI ÉS TERMELÉSI KONTROLLING ÖSSZEFÜGGÉSEI IZGALMAS SZAKMAI KIHÍVÁST JELENTENÉNEK ÖNNEK?
  • SZERETNÉ, HA A KONTROLLING RENDSZER FEJLESZTÉSÉBEN NAGY SZABAD KEZET KAPNA?
  • ÖRÜLNE, HA A LEGMAGASABB VEZETŐI SZINTTEL LENNE NAPI KAPCSOLATBAN, ÉS MEGISMERNÉ AZ ÜZLETI DÖNTÉSEK HÁTTERÉT?

Megbízónk egy ismert nemzetközi, német háttérrel rendelkező, ipari és mezőgazdasági gépek szerkezeti egységeinek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalat, amelynek most magyarországi gyárába keresünk új munkatársat.

FELADATAI A KÖVETKEZŐEK LESZNEK:

  • Legfontosabb feladata lesz a vezetői kontrolling rendszer kialakítása, fejlesztése
  • Döntéstámogató dokumentumokat állít össze
  • Elemzéseket végez a pénzügyi és termelési tevékenységgel kapcsolatosan (standard költségek, bérhányad, bérköltség, adók, valamint anyaghányad, hozzáadott érték, önköltség, készletszint, elszámoló árak, …)
  • Terv-tény összehasonlításokat és elemzéseket, hiba/hiányosság feltárásokat végez
  • Havi kontrolling zárások is feladatkörébe tartoznak
  • Elkészíti a vállalat rövid- és középtávú terveit
  • Összeállítja a havi, negyedéves, éves kontrolling riportokat
  • Munkája során szoros kapcsolatot tart a társ területek vezetővel.
  • Közvetlen felettese direkt az ügyvezető lesz

ELVÁRÁSOK, AVAGY AMITŐL SIKERES LESZ EBBEN A POZÍCIÓBAN:

  • felsőfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves tapasztalata kontrolling területen (termelési területen fémipari, gépipari, autóipari háttér előny)
  • Excelben magas szintű tapasztalat
  • SAP-ban való jártasság
  • vállalati területen használható (pénzügyi szakmai) német nyelvtudás

EZEK IS ELENGEDHETETLENEK A POZÍCIÓHOZ:

  • igazi csapatjátékos
  • nagy önállósággal végezheti a munkáját
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló elemzési készség
  • támogatói attitűd
  • hatékony kommunikáció

ITT MEGTALÁLJA, AMIT KERES:

A pozíció betöltőjét egy nemzetközi hátterű cégben folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, piacképes fizetés és támogató háttér várja.

MEGTETSZETT ÖNNEK? Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és német nyelvű fényképes önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

4024 Debrecen Szent Anna u. 8.

Telefon: 20/3596363
E-mail: debr@hill.hu