Ez az álláslehetőség már nem él!
Ön valószínűleg egy korábban elmentett link, vagy egy nem frissített álláskereső oldal segítségével talált rá. Kérjük, csak akkor pályázza meg, ha a HILL honlapján felsorolt aktuális állásajánlatoknál is megtalálja ezt a pozíciót!

HILL International

HR manager

Szolnok

Megbízónk egy 40 éve működő multinacionális autóipari beszállító, amely Magyarországon kiváló minősítéseket nyert fém autóalkatrészek gyártásában. A dinamikusan fejlődő vállalat magyarországi központjába most új menedzsert keresünk.

Kiemelt fontosságú feladatai lesznek:

  • Az új HR vezető újraépíti, fejleszti a 3-4 fős HR teamet és felelős a napi szintű HR feladatok operatív irányításáért, a folyamatok implementálásáért.
  • Egy gyorsan növekedő, kb. 250 fős szervezetben képes integrálni a csapatokat.
  • Támogatja és megvalósítja a vállalati HR stratégiát, a HQ HR kezdeményezéseit; menedzserként támogatja a személyi és szervezetfejlesztési projekteket, valamint gondoskodik a stratégia megvalósulásáról a vállalati céloknak megfelelően.
  • Növeli a munkatársi elköteleződést, motivációt a munkavállalók megtartása érdekében.
  • Közvetlenül a gyárigazgatónak és a HQ HR igazgatójának riportol.

Napi feladatai:

  • Akciótervet készít a talent-ek számának növeléséhez és a szakmai utánpótlás biztosításához, valamint tanácsadó cégekkel dolgozik együtt a hiányzó pozíciók betöltése érdekében.
  • Követi a munkaerő-piaci trendeket, elemezni azok hatásait, majd javaslatokat készít. Ehhez gyökérok analíziseket végez, és változásokat generál.
  • Aktív kommunikációt folytat a kilenc felső vezetővel, üzleti partnerként HR jellegű kérdésekben támogatást nyújt számukra és fejleszti őket (coaching tapasztalat előnyt jelent).
  • Segíti a műszakvezetőket a foglalkoztatási problémák megoldásában.
  • Méri a teljesítményeket, fejlesztési javaslatokat ad a teljesítménynövekedéshez.
  • Biztosítja, hogy a HR szabályozások és folyamatok megfeleljenek a jogi és auditelvárásoknak.
  • Segíti az új pályázók beillesztését (onboarding), hozzájárul és fejleszti a magas teljesítményt nyújtó team-ek és vállalati kultúra kialakulását, hogy ez által kiemelkedő üzleti eredményeket tudjanak közösen felmutatni.

Szükséges kompetenciák és tapasztalatok

…avagy amitől sikeres lesz ebben a pozícióban

  • Elsősorban autóipari és/vagy fémipari gyártási területen eltöltött HR vezetői tapasztalattal és hatékony kommunikációval rendelkező menedzsert keresünk.
  • Megbízónk cége gyors léptékben fejlődik, ezért fontos, hogy erős operatív vezetői és people management tapasztalattal rendelkezzen egy HR team vezetésében, fejlesztésében.
  • A hagyományos gyártó vállalati HR funkciók közül is kiemelten fontos tapasztalata kell, hogy legyen a vállalati és HQ stratégia támogatásában, a HR szabályzóknak és folyamatoknak való megfelelésben, a HR controllingban az elemzések miatt, valamint a toborzási és fejlesztési területeken.
  • Személyiségben magabiztos, rugalmas, pozitív gondolkodású vezetőt keresünk, aki kellő empátiával kezeli az embereket, és hivatásának tekinti a HR területet, de az üzleti gondolkodás sem áll távol tőle.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, valamilyen vállalatirányítási rendszer (ERP) tapasztalat és magas szintű Excel tudás szükséges.

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek nemzetközi hátterű, gyors ütemben növekvő cégben egy kihívásokkal teli menedzseri szintű pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes fizetési csomaggal, autóval. Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar nyelvű, fényképes önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

4024 Debrecen Szent Anna u. 8.

Telefon: 20/3596363
E-mail: debr@hill.hu