Ez az álláslehetőség már nem él!
Ön valószínűleg egy korábban elmentett link, vagy egy nem frissített álláskereső oldal segítségével talált rá. Kérjük, csak akkor pályázza meg, ha a HILL honlapján felsorolt aktuális állásajánlatoknál is megtalálja ezt a pozíciót!

HILL International

HR Business Partner

Szolnok

Megbízónk egy 40 éve működő multinacionális autóipari beszállító, amely Magyarországon kiváló minősítéseket nyert fém autóalkatrészek gyártásában. A dinamikusan fejlődő vállalat magyarországi központjába most új munkatársat keresünk.

Kiemelt fontosságú feladataid lesznek:

  • Támogatod a HR vezető munkáját a szakmai területeken, szükség esetén helyettesíted is.
  • Segíted a műszakvezetőket a foglalkoztatási problémák megoldásában. · Részt veszel a teljesítménynövekedés fejlesztésében, ehhez mérési pontokat alakítasz ki, és elemzéseket végzel.
  • Növeled a munkatársi elköteleződést és motivációt a munkavállalók megtartása érdekében.
  • Követed a munkaerő-piaci trendeket, elemzed azok hatásait, majd javaslatokat készítesz. Ehhez gyökérok analíziseket végzel.
  • Közvetlenül a HR igazgatónak riportolsz.

Napi feladataid lesznek:

  • A szükséges létszámigény biztosítása, a toborzás és kiválasztás levezénylése (hirdetések megírása, interjúk bonyolítása, pályázói anyag dokumentálása).
  • HR projektek vezetése, többek között munkahelyi elégedettség, jó közérzet javítása, fluktuáció mértékének csökkentése, a munkabiztonság és egészségjavítási programok támogatása és irányítása, valamint dolgozói rendezvények és kampányok szervezése.
  • A munkatársak motiválása és fejlesztési projektek indítása a hatékonyság érdekében. A személyes fejlesztési programok megtervezése és szervezése.
  • Kapcsolatokat építesz és együttműködéseket kötsz a releváns partnerekkel és a kapcsolódó szakmunkás végzettséget és diplomát adó oktatási intézményekkel. Akciótervet készítesz a talent-ek számának növeléséhez és a szakmai utánpótlás biztosításához, a hiányzó pozíciók betöltése érdekében.
  • Segíted az új pályázók beillesztését (onboarding)
  • Biztosítod, hogy a HR szabályozások és folyamatok megfeleljenek a jogi és auditelvárásoknak.
  • Biztosítod a HR adatbázis naprakész állapotát a szükséges információk HR adminisztráció felé való továbbításával.

Szükséges kompetenciák és tapasztalatok

…avagy amitől sikeres leszel ebben a pozícióban

  • Néhány év multinacionális vállalatnál, gyártási területen (autóipar előnyt jelent) eltöltött HR tapasztalattal (HRBP, HR kontroller, HR toborzó) rendelkezel. Megbízónk cége folyamatosan fejlődik, ezért fontos számára, hogy a megfelelő szakemberek a megfelelő helyre kerüljenek.
  • Elsősorban autóipari és/vagy fémipari gyártási területen eltöltött HR tapasztalattal és hatékony kommunikációval rendelkező szakembert keresünk.
  • Jól ismered a helyi munkaerő-piac működését.
  • A hagyományos gyártó vállalati HR funkciók közül is kiemelten fontos tapasztalatod kell, hogy legyen a HR szabályzóknak és folyamatoknak való megfelelésben, HR controllingban az elemzések miatt, valamint toborzási és fejlesztési területeken; de fontos tapasztalatok lehetnek még a dolgozói elégedettség, talent management, cafetéria és juttatások, egyéni és szervezetfejlesztések is.
  • Magabiztos, rugalmas, pozitív gondolkodású vagy, hivatásodnak tekinted a HR területet, és az üzleti gondolkodás sem áll távol tőled. Kellő empátiával kezeled az embereket. Nemzetközi kultúrájú cégekben szereztél munkatapasztalatot.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, valamilyen vállalatirányítási rendszer (ERP) tapasztalat és magas szintű Excel tudás szükséges.

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek nemzetközi hátterű, gyors ütemben növekvő cégben egy kihívásokkal teli pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes fizetési csomaggal. Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, pályázatodat online rendszerünkön keresztül, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudod benyújtani.

4024 Debrecen Szent Anna u. 8.

Telefon: 20/3596363
E-mail: debr@hill.hu